Sprzątanie po zmarłym

Sprzątanie miejsc po zgonach

Green Service świadczy usługi sprzątania miejsc po zgonach. Swoje usługi kierujemy do osób prywatnych, wspólnot mieszkaniowych, hoteli, właścicieli apartamentów. Nasze usługi oferujemy na terenie całego kraju. Życie często niesie za sobą różnego rodzaju problemy, dlatego nasza ekipa sprzątaczy posiada w swojej ofercie tego typu usługę. Jesteśmy w stanie zdezynfekować każde mieszkanie oraz pomieszczenie po zgonie które uległo rozkładowi chemicznemu. Sprzątanie po zgonie to trudne zadanie które należy powierzyć specjalistom.  Przeprowadzamy również wywózkę rzeczy z mieszkania takiego jak meble, oraz całe wyposażenie. Nasi sprzątacze opróżnią całe mieszkanie i wywiozą je w stosowne miejsce. Usuniemy wszystkie zabrudzenia po zmarłym, oraz przeprowadzimy skuteczne pozbycie się zapachu po zwłokach. Wszystkie elementy skażone zostaną poddane utylizacji przez naszą firmę.

Bezpieczeństwo usług

Mieszkanie po sprzątaniu będzię bezpieczne od wirusów i zarazków, a Państwo otrzymają protokół dezynfekcji. Do dezynfekcji mieszkań po zmarłych używamy środków renomowanych firm w polsce. Celem naszych usług jest pomoc w trudnych chwilach takich jak zgon w mieszkaniu. Wszystkie pomieszczenia po sprzątaniu nadają się do ponownego zamieszkania. Zadzwoń  i zobacz co możemy ci zaoferować w ramach tej usługi. Nasze ceny są bardzo przystępne na rynku, zadzwoń  i zapytaj o usługę. Sprzątanie po śmierci to zadanie dla profesjonalistów. Oferujemy kompleksową dezynfekcję po zgonach w każdym mieszkaniu.

Zalety oferty

Posiadamy szeroką gamę różnych usług czyszczących.
Dezynfekujemy, sprzątamy, pierzemy, wywozimy meble.

Zaleta 1
Bezpłatna wycena usługi już w 10 minut Zadzwoń po szczegółową ofertę.

Zaleta 2

Szybki i dyskretny dojazd do klienta. Oferta dopasowana pod klienta

Zaleta 3

Wydajemy protokół dezynfekcji oraz odpowiednie dokumenty do usługi.

Cennik

Nasze ceny są konkurencyjne na rynku usług sprzątających. Wiemy jak drogie potrafią być usługi sprzątania po zmarłych w różnych firmach, my jednak oferujemy niższe ceny które są dostępne dla każdego klienta.

od 1000 zł

Sprzątanie po zgonie

Sprzątanie po zgonie nie musi być wcale takie drogie. U nas oferty są bardziej atrakcyjniejsze cenowo.

od 2000 zł

Sprzątanie po melinach

Sprzątanie mieszkań trudnych to usługa zależna cenowo od metrażu mieszkania. Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

od 650 zł

Sprzątanie apartamentów
To kwestia wyceniana indywidualnie, każde pomieszczenie jest wyceniane
po oględzinach naszych pracowników.

od 1000 zł

Sprzątanie hal garażowych

Czyszczenie hal garażowych wyceniane jest bezpośrednio po wizji na miejscu usługi. Oferujemy niskie ceny usługi.

od 1000 zł

Sprzątanie poremontowe

Ceny zaczynają się już od 1000 zł. Kompleksowa wycena po oględzinach mieszkania.

od 200 zł

Pranie dywanów

Koszt prania dywanu jest zależny od jego wielkości oraz tkaniny. Zamów bezpłatną wycenę.

FAQ

W tym dziale przedstawiamy Państwu najczęściej zadawane pytania przez naszych klientów. Odpowiadamy na najbardziej popularne zapytania wszystkich naszych klientów.

Sprzątanie po zgonie nie jest takie drogie jeżeli wybierzemy ofertę korzystną cenowo. Zazwyczaj to kwota która zaczyna się od 1000 zł. Jednakże cena zależy od czasu w którym zwłoki były w mieszkaniu i co należy będzie trzeba zrobić.

Koszt sprzątania takiego mieszkania jest zależny od jego stanu zabrudzenia. Czasami trzeba zamawiać pojemnik na śmieci aby je wyrzucić.

Podstawowe koszty sprzątania apartamentu to 650 zł. Cena zależna jest od cyklicznego sprzątania lub jednorazowej usługi.

Sprzątanie hal garażowych to praca dla firm sprzątających z doświadczeniem w usuwaniu różnego plam olejowych, farb oraz śladów po oponach samochodów.

Nie, sprzątanie takie odbywa się zazwyczaj w dwa dni. Najpierw usuwamy kurz, różnego rodzaju pyły. Następnie przystępujemy do mycia preparatami.

To zależy od jego wielkości. Większość dywanów suszymy w 90% na miejscu u klienta. Zawsze dobieramy najlepsze metody.

INFOLINIA 24/7

+48 791 756 854

Nasze realizacje

Opinie klientów

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas

startup.pfr.pl Oskar Nowicki
Olejarna 7 m 32, 80-843 Gdańsk 

Usługi na terenie całego kraju